دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۶:۲۷:۲۹ ۱۳۹۶/۰۱/۱۱
سایز متن:
+ -

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: تجربه شکست برابر کره جنوبی بازیکنان را آماده مقابله با دیگر تیم های شرق آسیا کرده است.
به گزارش کاپ، محمد وکیلی درباره دیدار تیم ملی والیبال نوجوانان ایران برابر چین در مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا گفت: تیم چین را آنالیز کردیم و بازیکنان با نقاط ضعف و قوت این تیم به خوبی آشنا شدند.
وی با تاکید به اهمیت دیدار مرحله پلی آف رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا گفت: تا دیدار حساس پلی آف دو مسابقه با چین و چین تاپیه داریم و بازیکنان از شکست برابر کره جنوبی تجربه بسیار خوبی برای مبارزه با تیم های شرق آسیا به دست آوردند.
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران اهمیت دیدار با چین را کمتر از مسابقه با بنگلادش دانست و گفت: برای اینکه در جمع هشت تیم برتر قرار بگیریم باید بنگلادش را شکست می دادیم، اما بازی با چین اینقدر اهمیت ندارد. البته بازیکنان تیم ایران برابر همه حریفان با انگیزه کافی و تمام توان به میدان خواهند رفت.
مرحله دوم یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 آسیا و انتخابی جهان از فردا (شنبه) آغاز می شود و تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از ساعت 12 و 30 دقیقه به وقت میانمار، 10 و 30 دقیقه به وقت تهران در سومین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف چین می رود.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.