دسته بندی: والیبال تاریخ: ۱۱:۳۹:۴۱ ۱۳۹۵/۰۴/۷
سایز متن:
+ -

سرمربی سابق تیم ملی ایران گفت: با اینکه سال ها از حضور من در ایران می گذرد اما هنوز قلبم با این تیم است و از راهیابی ایران به المپیک بسیار خوشحال شدم.

به گزارش کاپ، دیدار ایران و صربستان در بلگراد یک مهمان ویژه داشت. زوران گاییچ صرب که سال ۲۰۰۷ هدایت ایران را در دست گرفت و با تغییرات بسیاری که در ترکیب تیم ملی انجام داد والیبال کشورمان را وارد فاز جدیدی کرد. وی که هدف المپیکی شدن با ایران را داشت نتوانست در زمان حضور خود این موفقیت را از نزدیک ببیند، جهت تماشای هر سه بازی ایران در هفته دوم مقابل بلغارستان، برزیل و صربستان در سالن مسابقه حاضر شد و از نزدیک و بادقت مثال زدنی شاهد بازی شاگردان سابق خود بود.

این مربی صاحب نام صربستانی پس از آخرین دیدار ایران در بلگراد در خصوص عملکرد کلی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت:« ایران تیم بسیار قدرتمندی شده است و از زمان جدایی ام تا به حالا تمام بازی های ایران را دنبال می کنم و هنوز هم قلبم با ایران است. از راهیابی ایران به المپیک بسیار خوشحال شدم و ایران حالا تیم لایقی برای این رقابت ها شده است. بازیکنان بسیار خوبی در این تیم بازی می کنند که حالا به یکی از ابر قدرت ها تبدیل شده اند و در بازی مقابل صربستان هم با وجود خستگی زیاد که در بدن ها و عملکرد بازیکنان مشاهده می شد، آنها بازی خوبی انجام دادند. البته نباید از این موضوع هم به سادگی گذشت که صربستان روزهای خوبی را پشت سر می گذارد و توانست با بازی بهتر برنده بازی شود.»

وی در مورد حضور ایران در المپیک و درصد شانس موفقیت کشورمان در ریو گفت:« به نظر من ۷ تیم در جهان قدرت نزدیک به هم دارند که در تورنمنت های مختلف موفقیت هایی را کسب می کنند. تیمی که در زمین است بسیار اهمیت دارد اما هر تیمی بهتر تمرین کند، انسجام بیشتری در کشور برای موفقیت آن وجود داشته باشد، فدراسیون آن کشور برنامه ریزی بهتری داشته باشد و سازماندهی مناسب تری را برای المپیک در نظر بگیرد می تواند موفق تر باشد. همانطور که فدراسیون والیبال ایران در این سالها توانسته در این مورد موفق عمل کند، در صورت ادامه این راه می تواند به موفقت چشمگیری دست پیدا کند. افراد و مدیران می توانند تاثیر زیادی بر نتایج تیم ها داشته باشند و اگر ایران ضمن بازی خوب در این زمینه ها هم موفق عمل کند قطعا نتیجه خوبی خواهد گرفت چرا که این مجموعه از اتفاقات در موفقیت یک تیم نقش دارند.»


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.