دسته بندی: فوتبال اروپا ، اخبار برگزیده تاریخ: ۱۹:۵۶:۱۵ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
سایز متن:
+ -

سرمربی منچستریونایتد از مصدومیت بازیکنانش به شدت عصبانی است.

به گزارش کاپ، لوک شاو، کریس اسمالینگ، و فیل جونز مصدومین خط دفاعی منچستریونایتد هستند و این باعث عصبانیت مورینیو شده. سرمربی شیاطین سرخ پس از تساوی یک بر یک مقابل سوانسی در خانه گفت: هم بازیکنانمان را از دست دادیم و هم امتیازات را، و بله، روز خیلی بدی هم بود. اینطور نیست که خسته و از نفس افتاده به نظر بیاییم، واقعا همینطور هستیم.

شما نمی توانید عملکرد را در مجموعه نگاه دارید، مجموعه ای که در آپریل 9 مسابقه انجام داده و از 22 بازیکن چیزی حدود 13 یا 14 نفر را در اختیار دارد. بازیکنانی که خیلی خیلی سخته هستند.

آیا اشلی یانگ و جسه لینگارد بهتر از دیگران بودند؟ بله، زیرا در آخرین بازی استراحت کردند. من از بازیکنانم خیلی راضی هستم، آنها تمام تلاش خود را در زمین انجام می دهند. هیچ انتقادی از هیچ کدام آنها نیست.

درباره مصدومیت ها چیزی نمی دانم. فکر می کنم لوک شاو مصدومیت شدیدی داشته باشد زیرا مجبور شد زمین را پس از 10 دقیقه ترک کند. انتظار یک مصدومیت بزرگ را دارم. در حال حاضر ما حتی نمی توانیم از رخت خواب تا دستشویی راه بریم.

ترجیح می دهم درباره فیل جونز و کریس اسمالینگ صحبت نکنم. به جای آن می خواهم درباره خوان ماتا صحبت کنم که تمام تلاش خود را می کند تا سریعا به ترکیب تیم بازگردد. از او ممنونم.

پنج شنبه تمام سعی خود را می کنیم تا سلتا را شکست دهیم. حتی اگر به فینال برسیم و یا حذف شویم، از شاگردانم خیلی خیلی راضی هستم و به آنها افتخار می کنم.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.