دسته بندی: کشتی تاریخ: ۰۹:۳۸:۵۰ ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
سایز متن:
+ -

اتحادیه جهانی کشتی در خبری که بر روی خروجی سایت خود قرار داد، به حضور تیم کشتی آمریکا در ایران و قدرت دیپلماسی کشتی اشاره کرد.

به گزارش کاپ، در خبر سایت اتحادیه جهانی آمده است:

پس از هفته ها بحث دیپلماتیک بین دولت های ایران و آمریکا، کشتی گیران ایالات متحده آمریکا، یکشنبه به ایران رسیدند.، این تیم به رهبری جردن باروز قهرمان المپیک لندن وارد ایران شد و مورد استقبال هواداران و رسانه های گروهی قرار گرفت.

تیم کشتی آزاد آمریکا پس از اینکه دولت های ایران و ایالات متحده آمریکا هفته ها روی جزئیات مسافرت قانونی بین دو کشور بحث کردند، به ایران رسید. مسائل پیش آمده در هفته گذشته پس از اینکه یک دادگاه در آمریکا با لغو فرمان اجرایی، بار دیگر اجازه ورود اتباع ایرانی را به ایالات متحده آمریکا داد، حل و فصل شد و دولت ایران نیز متقابلا اجازه ورود کشتی گیران آمریکایی را به کشور خود داد.

جردن باروز قبل از سفر به ایران در این زمینه گفته بود: مردم ایران کشتی را دوست دارند.، آنها طرفداران بزرگی برای من هستند و من ناامید بودم وقتی نمی توانستیم به اینجا بیاییم. بدیهی است که نظر من و دیدگاه مسئولان کشورم متفاوت است.

اتحادیه جهانی کشتی در انتهای این خبر نیز به پخش مستقیم رقابت های جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه بر روی سایت خود اشاره کرده است.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.