دسته بندی: کشتی تاریخ: ۱۸:۲۴:۵۲ ۱۳۹۵/۱۱/۹
سایز متن:
+ -

آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم ایران به مدال نقره رقابت‌های بین‌المللی جام یاریگین روسیه دست یافت همچنین جابر صادق‌زاده سنگین‌وزن ایران نیز مدال برنز را از آن خود کرد.

به گزارش کاپ، در ادامه دومین روز از رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام یاریگین که در کراسنویارسک روسیه در جریان است، محمدجواد ابراهیمی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم تیم منتخب مازندران در دیدار فینال به مصاف دارن کوروگلیف قهرمان جام علی‌اف در سال ۲۰۱۶ از روسیه رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و به عنوان دومی این رقابت‌ها دست یافت.

ابراهیمی پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس نیامبایار باتار از مغولستان را ۱۱ بر صفر برد. سپس شامیل کودیاماگمدوف، قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۶ از روسیه را ۴ بر ۴ شکست داد.

وی در مرحله نیمه نهایی نیز ولادیسلاو والیف از روسیه را ۳ بر ۲ برد و راهی فینال شد.

همچنین در وزن ۱۲۵ کیلوگرم، جابر صادق‌زاده در دیدار رده‌بندی مقابل کازبک خوبولوف از روسیه با نتیجه ۵ بر ۲ به برتری رسید و گردن‌آویز برنز را از آن خود کرد. صادق‌زاده پیش از این در دور نخست استراحت کرد، سپس باتراز گازایف از روسیه را با ضربه فنی شکست داد و در مرحله یک چهارم نهایی نیز شامیل خاکیف از کشور میزبان را ۵ بر ۴ برد.

صادق‌زاده در دیدار نیمه نهایی مقابل آلن خوگایف از روسیه که مدال طلای ارتش‌های جهان در سال ۲۰۱۶ را در کارنامه خود دارد با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

دیگر نماینده سنگین‌وزن تیم منتخب مازندران در این مسابقه‌ها، سید رضا موسوی بود که در دیدار رده‌بندی مقابل زولبو ناساگسورن از مغولستان با نتیجه ۲ بر ۲ شکست خورد و به عنوان پنجمی این مسابقه‌ها بسنده کرد.

موسوی پیش از این در دور نخست، استراحت کرد. سپس آتساماز گازایف از روسیه را ۴ بر ۳ برد و در ادامه اسدالله ابراگیموف دیگر کشتی‌گیر روس را ۷ بر صفر شکست داد. او در یک چهارم نهایی نیز بالدان سیژیپوف از روسیه را ۵ بر ۴ برد تا با سه پیروزی متوالی مقابل آزادکاران روس راهی نیمه نهایی شود.

موسوی اما در دیدار ماقبل فینال مقابل آنزور بولتوکایف دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۳ و قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۶ با نتیجه نزدیک یک بر یک شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

دیگر نماینده ایران در روز دوم این مسابقه‌ها ایمان صادقی دارنده دو مدال طلای جوانان جهان در وزن ۶۱ کیلوگرم بود که پس از استراحت در دور نخست مقابل عثمان ژوگلیا از روسیه ۱۱ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در روز نخست این مسابقه‌ها نیز رضا عطری آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم ایران پس از شکست مقابل رستم آمپار از روسیه، حذف شد.


همچنین بخوانید
دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.