دسته بندی: کشتی تاریخ: ۱۹:۰۶:۱۷ ۱۳۹۵/۱۲/۴
سایز متن:
+ -

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران گفت:دل من از صحبت‌های کارشناسی بعد از المپیک ریو شکست.

به گزارش کاپ،محمد بنا درباره‌ی آخرین وضعیت خود پس از کناره‌گیری از دنیای مربیگری در کشتی فرنگی گفت: من در حال حاضر ورزش می‌کنم، ورزش را تماشا می‌کنم و مسابقه‌های کشتی‌گیران را که خارج از ایران اتفاق می‌افتد را به صورت اینترنتی دنبال می‌کنم.

سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مورد خداحافظی‌اش از مربی‌گری افزود: در 60 سالگی به سر می‌برم و تشخیصم این است که بهترین زمان برای خداحافظی است که بیشتر از این شرمنده مردم نشوم.

وی درباره  فیلم و عکس منتشر شده از حزن و اندوهش در المپیک ریو، گفت: فکر می‌کنم آن وضعیت بغض 4 ساله‌ای بود. باید این اتفاق‌ها در آن زمان رخ می‌داد. من نمی‌دانستم که همکاران عزیز شما این موضوع را فیلم‌برداری می‌کنند. همانطور که قبلا نیز گفتم اتفاقاتی که در ریو رخ داد بررسی‌های کارشناسانه طولانی مدت می‌خواهد که باید ببینیم چرا این اتفاقات رخ داده است؟ و چرا آن طور که می‌خواستیم نشد؟ برد و باخت همیشه اتفاق می‌افتد اما بردها فراموش می‌شود و باخت‌ها در ذهن می‌ماند.دیگر به کشتی برنمی‌گردم می‌خواهم زندگی عادی را دنبال کنم. تا جایی که می‌توانستم به کشتی کمک کردم.

بنا در پاسخ به اینکه بعد از رفتن شما،‌ فدراسیون سعی در بازگشت شما داشت یا نه؟ گفت: تصمیم خودم بود. اما فدراسیون حرفی نزد. البته می‌دانستند که من در تصمیم خود مصر هستم و همان طور که گفتم برنمی‌گردم. دل من از صحبت‌های کارشناسی بعد از المپیک ریو شکست، اینکه چرا باید افراد آگاه این گونه اظهار نظر کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود شما در مربیگری یک فرد دیکتاتوری هستید؟ گفت: چرا کسی به کی‌روش نمی‌گوید دیکتاتور؟ هنگامی که من استعفا دادم فدراسیون در خبری اعلام کرد که اصلا قراردادی نبوده که استعفایی در کار باشد. این مظلومیت بیشتر مربیان داخلی را نشان می‌دهد.

بنا درباره حمید سوریان گفت: شنیده‌ام که در خانه کشتی برای جوانان و نوجوانان مربیگری انجام می‌دهد.


همچنین بخوانید
۲ دیدگاه
  • باقری پاسخ

    اخ جراتشو ندارندکاکا

  • ایران پاسخ

    صبر کن عزیز اولین بازی بشه و بازیکنی از پرسپولیس نباشه ببین چه به سر اون تیم وکیروش میاد.هنوز درک نکرده که تیم ملی بدون قرمز برای تماشاگر هیج نیست حتی اگر ملی (البته با این شرایط)باشه

دیدگاه شما

تصویر امنیتی بالا را به صورت عددی وارد کنید
کد امنیتی صحیح نمی باشد.
دیدگاه شما بعد از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد.